سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
درباره نیک پی
مسئولیت اجتماعی
نظر به رویکرد نیک‌پی در خصوص بازتوزیع عادلانه ثروت در کشور؛ و با عنایت به اینکه در فضای کسب و کار خصوصی اصالت سود مهم ترین فاکتور در ارزیابی فعالیت است؛ بنا داریم تا با هدف تقویت سازمان های مردم نهاد در امور خیریه، فرهنگی ـ آموزشی و فعالیت های زیست محیطی با مشتریان محترم همگام شویم، تا ره‌توشه ای هرچند اندک برای یاری کسانی باشیم، که در پیچ ناملایمات زندگی امیدشان به دستان مهربان ماست. طرح کلی نیک‌پی، در راستای افزایش میزان مشارکت مشتریان بر اساس «مشارکت همگام» تعریف شده است. در این راستا پس از انجام فرایند ثبت سفارش و انجام تراکنش مالی توسط مشتریان فرم درخواست همیاری نیک‌پی به نمایش در خواهد آمد. در این طرح نیک‌پی تا 30000 ریال به میزان انتخاب مشتریان محترم در فرایند همیاری مشارکت خواهد داشت.
محک
نام موسسه:موسسه خیریه نور مبین
شرح کار:
یک موجود زنده است. متولد می‌شود،‌نفس می‌کشد،‌تغذیه می‌کند و رشد می‌کند. موجودی با پیچیدگی زیاد و به عظمت همه‌ی انسان‌های درونش. هدف این نهاد مهم کمک به بارور شدن تمامی توان و استعداد اعضای خویش است، و نه منحصرا رشد ذهنی آنان. بارور شدنی که در نهایت بتواند رشد جامعه را به دنبال داشته باشد. چرا که ثروت حقیقی یک ملت نه در اندوخته طلا و نقره اش، که در دانش و حکمت و درستکاری فرزندان آن ملت است.
محک
نام موسسه:کتاب پرنده
شرح کار:
«کتاب پرنده» پروژه‌ای است که کمک می‌کند کتاب‌های خوانده شده از قفسه‌ها پرواز کنند و برسند به دست کسانی که امکان خواندن کتاب به راحتی برایشان فراهم نیست. این پروژه با شعار «بگذارید کتاب‏ها پرواز کنند» زیر نظر مؤسسه فرهنگی هنری چهل اداره می‌شود و اهداف چند منظوره‌ای را دنبال می‏کند
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار