سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

آموزش ریجستر کردن ویزا کارت و شارژ کارت

آموزش ریجستر کردن ویزا کارت و شارژ کارت

 

نکته: برای جلوگیری از اشکالات احتمالی در هنگام خرید‌های بین‌المللی قبل از استفاده از ویزا کارت، فرآیند شخصی‌سازی ویزا‌کارت را انجام دهید.

قبل از استفاده از ویزا‌کارت فرآینده ثبت نام و شخصی سازی باید به طور کامل انجام شود، تا از به وجود آمدن اشکالات احتمالی جلوگیری شود. فرآیند شخصی‌سازی شامل دو مرحله می‌باشد: 1- تشکیل حساب کاربری، 2- ثبت نام و شخصی سازی کارت.

1- تشکیل حساب کاربری

مراحل تشکیل حساب کاربری فقط برای اولین باری که از کارت‌های Travelez استفاده می‌کنید انجام می‌شود. بعد از تشکیل حساب کاربری، به حساب خود وارد شده و مراحل ثبت و شخصی‌سازی کارت جدید خود را انجام دهید.

برای تشکیل حساب کاربری به سایت emoneyproducts.com وارد شوید. اگر تا به حال در این سایت حساب کاربری نداشته‌اید بر روی first time login کلیک کنید.
 

ایمیل، نام و نام‌خانوادگی خود را (همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید کارت به فروشنده اعلام کرده‌اید و یا با آن در نیک‌پی ثبت نام کرده‌اید) وارد کرده تا ایمیل تائیدیه برای شما ارسال گردد. کارت شما بر مبنای همین اطلاعات شخصی‌سازی می‌شود. در این مرحله باید از صحت کامل اطلاعات شخصی خود مطمئن شوید تا در صورت نیاز به تماس با پشتیبانی کارت، امکان احراز هویت و مالکیت شما بر کارت مقدور باشد.

در ایمیلی که برای شما ارسال می‌گردد، بر روی لینک تاییدیه کلیک کنید. ( حتما صفحه ایمیل خود و emoney products در همان مرورگر باز شود؛ تغییر مرورگر باعث غیرفعال شدن لینک می‌گردد.)

در صفحه‌ی باز شده، گذرواژه جدید خود را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

 
اطلاعات فردی خود را در اولین ورود به سایت کامل کنید. تاریخ تولد خود را بر اساس پاسپورت و همچنین آدرس و شماره موبایل ایران خود را وارد نمایید. آدرسی که در این مرحله نوشته می‌شود، همان billing address شما می‌باشد که در هنگام خرید به آن احتیاج دارید. با توجه به حساسیت برخی از پذیرندگان جهانی بر روی کشور ایران پیشنهاد می‌شود که از آدرسی در کشور امارات استفاده نمایید. مانند آدرس زیر:

Country: United Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
Address Line 2 City: Dubai
State/Province: AE
Postal/Zip Code: 2023

 
 

2- ثبت نام و شخصی‌سازی

بر روی گزینه‌ی add a new card کلیک کنید. گزینه‌ی use card serial number را انتخاب کرده، شماره سریال 12 رقمی پشت کارت را وارد کنید. یک اسم مستعار در قسمت name this card as برای کارت‌تان انتخاب کنید. در صورت درخواست pin  و یا شماره رمز، از رمز داخل پاکت استفاده نمایید.


برای این منظور که کارت به نام شما شخصی‌سازی شود، در منوی نمایش داده شده در عکس زیر، بر روی گزینه personalize now کلیک کنید. در صورت بستن این پنجره، برای دسترسی مجدد به این قسمت در بخش my card بر روی منوی more کلیک کنید و گزینه personalize card را انتخاب کنید.
 

برای رجیستر شدن کارت اطلاعات پروفایل شما که در مرحله‌ی شماره 4 آن‌را تکمیل کرده‌‌ايد نمایش داده می‌شود. بر روی Proceed کلیک کنید.

از آنجا که کارت هدیه را تنها یک‌بار می‌توانید شارژ کنید، در‌صورتی‌که کارت هدیه شما خالی است، گزینه add money فعال خواهد بود. برای شارژ از لیست ووچر‌های صادر شده یک یا چند تا که جمع مبلغ آنها بیش از 1000 دلار نباشد را انتخاب کنید و بر روی گزینه load selected vouchers in to card کلیک کنید. وب‌سایت پیام موفقیت‌آمیز بودن شارژ کارت را به شما نشان می‌دهد. اکنون کارت آماده خرید از درگاه‌های ویزا می‌باشد.

برچسب ها : فعال سازی ویزا کارت,ریجستر کردن ویزا کارت,ویزا کارت,شارژ ویزا کارت,شارژ کارت هدیه تراول ایزی,ویزا,مسترکارت,visa card,master card,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 1
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار