سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • ویزا استفاده از سرویس‌های توکن خود را برای شرکایش آزاد کرد.

ویزا استفاده از سرویس‌های توکن خود را برای شرکایش آزاد کرد.

ویزا استفاده از سرویس‌های توکن خود را برای شرکایش آزاد کرد.

 ویزا طی خبری اعلام کرد استفاده از سرویس‌های توکن خود را برای شرکایش آزاد کرده است. بدین ترتیب با فعال شدن این امکان برای شرکای ویزا نظیر شرکت‌های فناوری محور، تولیدکنندگان سخت‌افزار، بانک‌های کارگزار، شرکت‌های فعال در زمینه اینترنت اشیا، بازرگانان و دیگر افراد ویزا می‌تواند امکانات پرداختی خود را با سرعت و تنوع (استفاده حداکثری از دستگاه‌های پرداخت) بیشتری در اختیار مشتریان قرار دهد.

Giesecke and Devrient, Gemalto و Inside Secure ازجمله شرکت‌هایی هستند که در زمینه گسترش دسترسی به VTS (Visa’s token service) با ویزا همکاری می‌کنند.

سرویس توکنی ویزا در واقع تکنولوژی امنی است که برخی اطلاعات صاحبان کارت نظیر شماره‌حساب و تاریخ انقضای کارت را با یک آی دی دیجیتالی به‌خصوص به اسم توکن جایگزین می‌کند؛ و بدین ترتیب هنگام پرداخت‌ها از این آی دی استفاده می‌شود و اطلاعات حساس‌تر فرد در معرض خطر قرار نمی‌گیرد.

در واقع توکن اطلاعات محرمانه حساب مشتری را هنگام انجام تراکنش مخفی می‌کند و به ‌این‌ ترتیب پرداخت‌های دیجیتالی را امنتر می‌کند.

برنامه ویزا برای گسترش استفاده از سرویس‌های توکنی (VSP)، به شرکت‌های فناوری محور شمای کلی و اساسی می‌دهد تا بتوانند در کنار بهره‌مندی از حمایت ویزا از رشد و بازاریابی از شبکه و ابزارهای گسترده ویزا از جمله سرویس توکن آن استفاده کنند.

به‌علاوه این همکاری شرکت‌های دیگر را به استفاده از این سرویس‌ها امن و جدید تشویق می‌کند و در راستای حفظ استانداری‌های توکنی EMVCo خواهد بود.

جیم مک‌کارتی مسئول بخش نوآوری ویزا می‌گوید: «برنامه ویزا برای گسترش سرویس توکن، جهش بزرگی در سرویس‌ پرداخت‌های امن دیجیتالی به شمار می‌آید چرا که به ‌واسطه این سرویس، توکن از طریق صنعت به‌ سرعت گسترش می‌یابد. با گسترش سرویس‌های توکنی و افزایش آزادی عمل کارگزاران و متقاضیان توکن زمینه برای ایجاد و رشد راه‌حل‌های پرداختی فراهم می‌شود و مشتری هنگام پرداخت خود آسوده‌خاطر خواهد بود.»

شرکای ویزا از دو طریق می‌توانند از این برنامه سود ببرند:

بانک‌های کارگزار توکن TSPs، درواقع شرکای تائید شده‌ای هستند که به سرویس توکنی ویزا و دیگر شبکه‌ها متصل هستند. کارگزاران توکن در واقع به دنبال پیدا کردن راه‌حلی برای مشکلات مالی مؤسسات به‌منظور تسهیل تأمین منابع، تعیین و تایید آی دی مصرف‌کننده، مدیریت چرخه توکن و مدیریت اعلان‌های توکن در هنگام پرداخت هستند. از جمله این کارگزاران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Capital One Wallet، کیف پول مجازی PNC، کیف پول همراه U.S. Bank، Wells Fargo Wallet, Apple Pay و Samsung Pay

متقاضیان توکن TSPs، این افراد در واقع شرکای تائید شده‌ای هستند که به سرویس توکنی ویزا متصل هستند و به متقاضیان توکنی اجازه می‌دهند تا به دنبال راه‌حلی برای پرداخت‌های دیجیتالی مشتری در چارچوب سرویس توکنی ویزا باشند. متقاضیان توکن TSPs در واقع تأمین منابع و مدیریت چرخه پرداخت‌های توکنی ویزا را که از طریق برنامه‌های پرداختی و دستگاه‌های مصرف‌کنندگان (نظیر تلفن‌های همراه و سایر دستگاه‌های مجاز) میسر می‌کند.

استفن اورباچ، یکی از اعضای هیئت‌مدیره و مدیر بخش امنیت تجارت همراه Giesecke & Devrient، معتقد است: «ادغام G&D و سرویس توکن ویزا سیطره ما را به ‌عنوان ارائه‌دهنده سرویس‌های پرداختی امن و دیجیتالی گسترش می‌بخشد. سرویس CONVEGO Hub به کارگزاران ویزا اجازه می‌دهد تا به سرویس امن پرداخت‌های همراه دسترسی داشته باشند؛ و برای تولیدکنندگان ابزارهای پوشیدنی، دستگاه‌های همراه و دیگر تولیدکنندگان کیف پول مجازی سرویس پرداختی امن و انعطاف‌پذیر فراهم می‌آورد.»

ژان کلود معاون بخش تجارت همراه Gemalto می‌گوید: «Gemalto به‌ عنوان یکی از فعالان قدیمی اکوسیستم پرداختی از شراکت با ویزا رضایت دارد. به لطف VTS از این به بعد مشتریان بانک‌های کارگزار ما می‌توانند، پرداخت‌های دیجیتالی خود را از طریق دستگاه‌های مختلفی مدیریت کنند.»

نظر اندرو مک کلین نایب‌رئیس بخش امنیت همراه Inside Secure در مورد این خبر: «Inside Secure به‌ عنوان یکی از پیشگامان پرداخت‌های امن از همکاری با ویزا خرسند است. انعطاف‌پذیری برنامه TSP ویزا به ما اجازه می‌دهد تا در کنار سرویس‌دهی به کارگزاران ویزا و تهیه‌کنندگان کیف پول‌های دیجیتالی به‌سرعت ابزارهای IoT و پوشیدنی را به این سیستم پرداختی وارد کنیم.»

اگر شرکتی تمایل دارد به جمع نمایندگی‌های توکن ویزا بپیوندد می‌تواند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق این آدرس TokenServiceProvider@visa.com  مستقیماً با ویزا در ارتباط باشد.

برای تهیه ویزا کارت می توانید به نیک پی مراجعه نمایید.

منبع خبر

برچسب ها : visa,visa card,token,vts,inside secure,gemalto,giesecke and devrient,ویزا,ویزا کارت,توکن,سرویس توکن,کیف پول مجازی,کیف پول همراه,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار