سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پی پال و مستر کارت درزمینه پرداخت در فروشگاه‌های فیزیکی به توافق رسیدند.

پی پال و مستر کارت درزمینه پرداخت در فروشگاه‌های فیزیکی به توافق رسیدند.

پی پال و مستر کارت درزمینه پرداخت در فروشگاه‌های فیزیکی به توافق رسیدند.

کمپانی مسترکارت از گسترش همکاری‌ها با پی پال خبر داد. به گفته مسئولان این شرکت از این به بعد کاربران پی پال می‌توانند از حساب پی پال خود برای پرداخت در فروشگاه‌های فیزیکی استفاده کنند.

بدین ترتیب کاربران پی پال می‌توانند با تکیه بر امکانات مستر کارت از اکانت پی پال خود برای پرداخت در فروشگاه‌های فیزیکی نیز استفاده کنند، برای این کار کافی است شیوه پیش فرضی برای پرداخت‌های خود انتخاب کنند (کارت اعتباری یا نقدی) و در هنگام خرید تنها تلفن همراه خود را مقابل پایانه فروش (pos) حرکت دهند.

درواقع هدف پی پال از توافق با دو شرکت رقیب ویزا و مستر کارت گسترش شبکه پرداختی خود است.

به‌عنوان بخشی از این توافق کاربران پی پال می‌توانند با استفاده از کارت نقدی مستر کارت از حساب خود بدون کارمزد پول دریافت کنند.

البته این اولین همکاری پی پال و مستر کارت نیست این دو شرکت یک کارت اعتباری با برند مشترک برای مشتریان خود در امریکا و پورتوریکو دارند.

پی پال بعد از جدایی از ای بی (eBay) روی رشد سریع شرکت خود تمرکز کرده است.

خبر این همکاری برای اولین بار توسط مجله وال‌استریت منتشر شد. در ادامه این خبر آمده است که پی پال علاوه بر این توافق‌ها به دنبال مذاکره با بانک‌های کارگزار کارت‌های اعتباری است. هدف پی پال از این اقدامات پیدا کردن راه‌های همکاری و ارائه خدمات جدید است.

درآمد پی پال در سه ماهه دوم سال با 15 درصد رشد به 2.65 میلیارد دلار رسید و حجم تراکنش‌های پردازش‌شده با رشد 28 درصدی به 86.21 میلیارد دلار رسید. در حال حاضر سهام پی پال کمی بالاتر از سایر سهم‌ها در حال معامله شدن است و 2.4 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

منبع:‌

http://zeenews.india.com/business/news/international/paypal-mastercard-reach-deal-for-store-payments_1926397.html

برچسب ها : paypal,mastercard,master card,payment,پی پال,پی پل,مسترکارت,ای بی,ebay,مجله وال استریت,همکاری پی پل و مسترکارت,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • سه شنبه 11 آبان 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار