سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

همکاری جدید پی پال و فیس‌بوک در زمینه پرداخت‌های آنلاین

همکاری جدید پی پال و فیس‌بوک در زمینه پرداخت‌های آنلاین

پی پال و فیس‌بوک برای یکپارچه‌سازی سیستم‌های پرداخت آنلاین و مسنجر باهم به توافق رسیده‌اند درواقع این اتحاد قدمی در راستای تحقق رویکرد تجاری پلتفرم‌های همراه است. در حال حاضر پی پال در انتخاب کاربران مسنجری با محدودیت روبه‌رو است، اما به‌زودی به یک میلیارد کاربر سیستم پیام‌رسان فیس‌بوک دسترسی پیدا خواهد کرد.

بدین ترتیب کاربران می‌توانند از اکانت پی پال خود در مسنجرشان استفاده کنند. بیل ردی مدیر اجرایی پی پال گفت: «به‌محض فعال شدن امکان پرداخت در صفحات پیام‌رسان افراد می‌توانند به‌طور مستقیم پرداخت‌های خود را با استفاده از ربات‌های پیام‌رسان مدیریت کنند.»

به‌علاوه کاربران آمریکایی اعلان‌هایی (نوتیفیکیشن) از طریق مسنجر دریافت می‌کنند. این اعلان‌ها شامل اطلاعاتی از قبیل تائید سفارش‌ها، آدرس سفارش‌ها و کل پرداخت‌های انجام‌ شده است؛ و بدین ترتیب به‌راحتی می‌توانند رسید تراکنش‌های خود را مدیریت کنند. در طرف دیگر تجار فیس‌بوک نیز می‌توانند روی این توافق سرمایه‌گذاری کنند و از 192 میلیون کاربر پی پال در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

این اولین همکاری پی پال و فیس‌بوک در عرصه تجارت الکترونیک نیست. قبل‌تر در دسامبر همین سال پردازش پرداخت‌های سیستم حمل‌ونقل Uber نیز بر عهده پی پال بود. Uber همکاری خود را با مسنجر فیس‌بوک قبل‌تر آغاز کرده است. علاوه بر این فروشنده‌هایی که اکانت پی پال داشتند می‌توانستند از اکانت خود در فروشگاه‌های فیس‌بوک استفاده کنند.

 ردی مدیر اجرایی پی پال در مورد این همکاری می‌گوید: «این توافق جدید همکاری ما و فیس‌بوک را وارد لایه‌های عمیق‌تری می‌کند. به‌علاوه گسترش تجربه‌های تجاری درزمینه های مرتبطی چون تجربه تجارت موبایلی و مسنجر در ارائه تجربه‌ای خاص و روان به کاربران مؤثر است.»

فیس‌بوک قبل از توسعه امکانات پرداختی مسنجر و ورود به تجارت همراه، معاون سابق پی پال، دیوید مارکوس را برای مدیریت پلتفرم‌های پیام‌رسان خود استخدام کرده بود. طبق آخرین آمار تعداد ربات‌های پیام‌رسان فیس‌بوک 30 هزارتا است که نسبت به تعداد ربات‌ها در ماه جولای (11 هزار) رشد قابل‌توجهی داشته است.

منبع: http://www.digitaltrends.com/mobile/messenger-paypal/

برچسب ها : pay pal,facebook,online,payment,uber,فیس بوک,پی پال,پی پل,مسنجر,پرداخت انلاین,همکاری پی پل با فیس بوک,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار