سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بانک آلمانی- فرانسوی بی اچ اف، در پی همکاری بلندمدت با بخش معدن و صنایع معدنی ایران است

بانک آلمانی- فرانسوی بی اچ اف، در پی همکاری بلندمدت با بخش معدن و صنایع معدنی ایران است

بانک آلمانی- فرانسوی بی اچ اف، در پی همکاری بلندمدت با بخش معدن و صنایع معدنی ایران است

به نقل ازایمیدرو، هانس گونتر ویزناک در دیدار با رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به گذر از دوران تحریم و سختی روابط با ایران، گفت: با سپری شدن ایام دشوار، توانستیم به دوران خوب همکاری دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مدیران بانک بی اچ اف با مسئولان بانک مرکزی ایران، اظهار داشت: فرصت‌های متعددی برای همکاری وجود دارد و ما نیز به دنبال توسعه روابط مالی با ایران هستیم.

مدیر‌عامل و رئیس بخش تامین مالی و مواد پایه «بی اچ اف» با یادآورری فعالیت‌ها و همکاری این گروه در پروژه‌های ایرالکو، شرکت ملی مس و گل گهر، بیان کرد: می‌توان از بازوهای بیمه‌ای در فرانسه و آلمان همچون کوفاس و هرمس برای توسعه همکاری‌های مالی بهره برد.

وی تاکید کرد: همکاری‌های بی اچ اف بر اساس اصول اولیه این بانک، بلند مدت تعریف می‌شود بر همین اساس می‌توان برنامه 30 تا 40 ساله همکاری را پایه ریزی کرد. رئیس بخش تامین مالی بانک بی اچ اف گفت: شکل‌گیری بخش فلزات در این گروه، به افزایش سطح همکاری‌های بین‌المللی کمک می‌کند.

این مسئول با تاکید به از سرگیری همکاری‌ها، خواهان دریافت جزئیات طرح‌های توسعه‌ای بخش معدن و صنایع معدنی ایران شد.

همچنین مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل ایمیدور نیز در این نشست با اشاره به سفر سال گذشته رئیس جمهور به اروپا، گفت: پس از امضای اسناد همکاری ایران با تعدادی از شرکت‌های اروپایی و حل مشکلات با بیمه ضمانت صادرات فاکوس فرانسه و بیمه هرمس آلمان، بسیاری از چالش‌های گذشته در بخش مالی، برطرف شده است.

کرباسیان افزود: بخش معدن و صنایع معدنی ایران طی 5 سال آتی طرح‌های متعددی برای توسعه پیش رو دارد که بخش بانکی و همکاری‌های مالی وبیمه‌ای آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ایران 30 میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی همچون فولاد، مس، آلومینیوم، طلا و .. تعریف کرده و آمادگی جذب سرمایه و تامین مالی را دارد.

رئیس هیات عامل ایمیدو بیان کرد: با توجه به همکاری‌های تاریخی و خوب شرکت‌های ایرانی و ایمیدو با بانک‌های اروپایی از جمله بی اف چی، انتظار می‌رود که آن‌ها، فعالانه‌تر وارد پروژه‌های ایران شوند تا تاخیری در این رابطه ایجاد نشود. حضور سرمایه‌گذاران جدید در بانک بی اچ اف، انتظار برای تسریع در همکاری‌ها بیشتر کرده است.

براساس این گزارش، بانک خصوصی، بی اچ اف در سال 1854 ایجاد و در سال 1970 با دو بانک دیگر آلمانی به نام های Berliner Handels- und Frankfurter Bank ادغام شد. این بانک خصوصی، در سال‌های اخیر توسط یک شرکت فرانسوی خریداری شده و 40 درصد از نیروهای آن فرانسوی هستند.

گروه مالی آلمانی- فرانسوی بی اچ اف، یکی از بانک‌های پیشرو در امور سرمایه‌گذاری است. سال 2014 کل دارایی‌های این گروه  6.7 میلیارد یورو ارزش داشت. این گروه در سال 2015، 426 میلیون یورو، به عنوان درآمد خالص از فعالیت‌های بانک‌داری کسب کرده است.

از جمله فعالیت‌های این بانک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بانک‌داری خصوصی
  • تامین مالی
  • مشارکت بانکی
  • خدمات مشاوره‌ای در تامین مالی و مدیریت ثروت

60 درصد سهام بانک بی اچ اف خانوادگی است . سه نکته عمده در فعالیت‌های بانک بی اچ اف همکاری بلند‌مدت با شرکا و مشتریان، اختصاص داشتن 30 درصد از سرمایه شرکت به کارکنان و تخصیص 20 درصد از درآمد بانک برای تحقیق و توسعه و حوزه آی تی است.

برچسب ها : bhf,bhf bank,bank,german,french,بانک بی اچ اف,بانک,بی اچ اف,همکاری ایران و فرانسه,معدن,بانکداری خصوصی,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • سه شنبه 25 آبان 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار