سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کمیسیون اتحادیه اروپا قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را در خطر دید

کمیسیون اتحادیه اروپا قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را در خطر دید

کمیسیون اتحادیه اروپا قرارداد تجارت آزاد با آمریکا را در خطر دید

به نقل از تسنیم، روزنامه "هندلز بلات" آلمان، "سسیلیا مالمستروم"، کمیسر اتحادیه اروپا در امور تجاری قرار‌داد تجارت آزاد اروپا با آمریکا موسوم به "تی تی آی پی" را تحت ریاست جمهوری ترامپ در خطر دیده و بیان کرد که ترامپ دوست این قرار‌داد نیست.

مالمستروم بعد از پیروزی ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، توقف مذاکرات درباره این قرار‌داد تجاری را پیش‌بینی کرده است و بیان نموده: دلایل خوبی برای این باور وجود دارد که توقفی در مذاکرات در این باره وجود خواهد داشت و این‌که این مسئله اولویت اصلی دولت جدید آمریکا نیست.

معاون وزارت اقتصاد آلمان نیز به ناامنی‌های ایجاد شده برای مذاکرات تی تی آی پی اشاره کرده است.

ترامپ در مبارزات انتخاباتی خود، دید انتقادی نسبت به تی تی آی پی داشت. نمایندگان اتحادیه اروپا بلافاصله بعد از انتخابات این مسئله را آشکارا بیان کردند که تی تی آی پی را از دست نمی‌دهند.

مالمستروم در خواست کرد که دو طرف در سطح فنی باید با هم در ارتباط باقی بمانند. وی درباره این مسئله که آیا دوره‌های بعدی مذاکرات برگزار خواهد شد گفت: احتمالا مذاکره‌ای صورت نگیرد. در حدود 15 دور مذاکرات درباره قرار داد تجارت آزاد، هر دو طرف سعی کرده‌اند در فرمول‌بندی واقعی این قرار‌داد با‌ هم به توافق دست یابند.

معاون وزارت اقتصاد آلمان تاکید کرد: ما در آنجایی که می‌خواستیم باشیم قرار نداریم. همچنان اختلافات بزرگی در این باره وجود دارد. باید ببینیم تحت دولت جدید آمریکا چه اتفاقاتی می‌افتد. این یک تصمیم دولت آینده آمریکا است.

اتحادیه اروپا و آمریکا از سال 2013 درباره قرارداد تجارت آزاد دوسوی آتلانتیک باهم مذاکرده می‌کنند.

برچسب ها : ttip,trump,europe,america,اتحادیه اروپا,امریکا,آلمان,تجارت آزاد,تی تی آی پی,ترامپ,آتلانتیک,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار