سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • بانک شهر چگونگی استفاده ارزی از کیوسک شهر‌نت را تبیین کرد

بانک شهر چگونگی استفاده ارزی از کیوسک شهر‌نت را تبیین کرد

بانک شهر چگونگی استفاده ارزی از کیوسک شهر‌نت را تبیین کرد

مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر: تبدیل دلار و یورو بدون کارمزد و بی واسطه ویژگی دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر است.

 

فرشاد فخیمی- مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر- با اشاره نمودن به راه اندازی دستگاه صراف الکترونیک برای نخستین بار از سوی بانک شهر اعلام کرد: تبدیل دلار و یورو بدون کارمزد و بی‌واطسه ویژگی دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر است. این دستگاه نخستین بار از سوی بانک شهر و با مجوز بانک مرکزی به منظور تسهیل در ارائه خدمات و فقط برای مسافران خارجی راه‌اندازی شده است.

این دستگاه با اسکن پاسپورت مسافر خارجی، هویت متقاضی را احراز و ثبت می‌کند. پس از دریافت ارز در دفعات مختلف تا سقف 5000 دلار طبق قوانین ورود و خروج از کشور و بر‌اساس ضوابط بانک مرکزی، ریال ایرانی را به شکل کارت اعتباری در دفعات مختلف و در نهایت تا سقف 150 میلیون ریال بر اساس ضوابط و مقررات پول‌شویی ارائه می‌دهد.

فخیمی در ادامه گفت: در حال حاضر این دستگاه قابلیت تبدیل دلار و یورو را دارد، اما این امکان برای سایر ارزها نیز تعریف شده است که پس از ارائه مجوز بانک مرکزی، قابل انجام خواهد بود.

نرخ ارز صرافی بانک بر اساس نرخ sanarate.ir بانک مرکزی، مبنای محاسبه تبدیل ارز است . به دلیل این‌که بی‌واسطه و بدون کارمزد انجام می‌شود، مورد استقبال مسافران خارجی در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته قرار گرفته است.

 

 

 

برچسب ها : bank,بانک شهر,پرداخت ارز,شهرنت,دلار,پرداخت دلار از عابربانک,صرافی,dollar,یورو,بانک,تهران,ایران,ارز,بانک مرکزی,,,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار