سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

وسترن یونیون چیست و چه خدماتی به کاربران ارائه می‌دهد؟

وسترن یونیون چیست و چه خدماتی به کاربران ارائه می‌دهد؟

 

وسترن یونیون یک شرکت خدمات مالی و ارتباطی آمریکایی است. این شرکت اولین بار صنعت تلگرام امریکا را انحصاراً در اختیار خود گرفت و در واقع بنیان‌گذار مدلِ تجاریِ ارتباطات امریکا است. وسترن یونیون خدمات مختلفی از جمله انتقال وجه، حواله پولی، پرداخت‌ها و خدمات تجاری را پوشش می‌دهد.

خدمات وسترن یونیون:

خدمات آنلاین:

وسترن یونیون از طریق پایگاه مجازی خود امکان دریافت و انتقال وجه، پرداخت قبوض و خرید کارت‌های هدیه را برای کاربران فراهم آورده است.

خدمات موبایلی وسترن یونیون:

وسترن یونیون با همکاری GSM Association سال 2007 یک شبکه انتقال وجه موبایلی راه‌اندازی کرد. GSM Association در واقع یک انجمن تجاری جهانی است که بیش از 700 اپراتور در 218 کشور جهان را پوشش می‌دهد و قریب به 2.5 میلیارد مشترک دارد.

گسترش شبکه‌های موبایلی در کشورهای توسعه‌یافته و در حال‌ توسعه بستر مناسبی برای توسعه خدمات مبتنی بر شبکه‌های همراه را فراهم آورده است. وسترن یونیون سیستم انتقال وجه خود را با پلتفرم‌های موبایلی بانک یا کیف پول همراه که توسط خود اپراتورهای تلفن همراه مدیریت می‌شود منطبق کرده است.

ارسال و دریافت وجه:

یکی از خدمات پرطرفدار وسترن یونیون امکان انتقال وجه است. وسترن یونیون به‌منظور سهولت انتقال وجه را از بسترهای مختلفی ممکن کرده است.

 روش‌های انتقال وجه از طریق وسترن یونیون:

آنلاین:

با وسترن یونیون می‌توانید به‌راحتی ایمیل چک کردن وجه مورد نظر را جابه‌جا کنید. با وسترن یونیون می‌توانید 24 ساعته و هفت روز هفته تنها از طریق اکانت خود وجه مورد نظر را منتقل کنید. برای این کار کافی است از بین سرویس‌های انتقال وجه وسترن یونیون یکی را انتخاب کنید و مراحل خواسته‌شده را طی کنید.

سرویس‌های انتقال وجه وسترن یونیون بسته به بستر انتقال، نوع پرداخت وجه و سرعت در دسته‌های زیر جای می‌گیرند.:

پرداخت آنی (Money in minutes):

همان‌طور که از اسم سرویس پیداست، این سرویس برای انتقال وجه‌های سریع و اورژانسی در نظر گرفته‌شده است.

پرداخت از طریق حساب بانکی:

اگر از این سرویس استفاده کنید گیرنده ظرف سه روز کاری می‌تواند پول را از نمایندگی‌های وسترن یونیون تحویل بگیرد.

از طریق موبایل:

اگر گیرنده در کشوری زندگی می‌کند که تحت پوشش سرویس موبایلی وسترن یونیون است و دریکی از اپراتورهای طرف قرارداد وسترن یونیون یک کیف پول همراه فعال دارد، می‌توانید از طریق تلفن همراه پول را دقیقاً به کیف پول همراه او واریز کنید.

واریز به‌حساب بانکی:

می‌توانید پول را مستقیماً به‌حساب بانکی فرد موردنظر منتقل کنید.

سرویس Online FX

با این سرویس می‌توانید 3000 دلار وجه را با نرخ ثابت ارز به‌حساب فرد مقابل در هرکجای جهان واریز کنید.

انتقال وجه از طریق موبایل:

اگر لازم است مبلغی را منتقل کنید و زمان محدودی در اختیاردارید، این روش تا حد زیادی شما را جلو می‌اندازد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با اپراتورهای وسترن یونیون تماس بگیرید.

انتقال وجه حضوری:

با توجه به نمایندگی‌های بی‌شمار وسترن یونیون در سراسر جهان انتقال وجه کار راحت و بدون دردسری است. وسترن یونیون بیش از پانصد هزار نمایندگی در سراسر دنیا دارد ک می‌توانید برای انتقال وجه به آن‌ها مراجعه کنید.

برای ارسال وجه فرستنده می‌تواند با در دست داشتن نام و آدرس گیرنده به یکی از نمایندگی‌های وسترن یونیون مراجعه کند و بعد از انتخاب سرویس مورد نظر خود وجه ارسالی (معمولاً مبالغ در قالب پول نقد دریافت می‌شود و اگر مبلغ زیاد باشد می‌توان از چک استفاده کرد.) را به همراه هزینه حمل‌ونقل در اختیار نمایندگی قرار دهد.

 سپس وسترن یونیون یک کد ده‌رقمی را در اختیار فرستنده قرار می‌دهد که باید فرستنده این کد را به گیرنده ابلاغ کند. سپس گیرنده به یکی از شعب وسترن یونیون مراجعه کرده و با نشان دادن کد ده‌رقمی، عکس و مشخصات می‌تواند وجه را دریافت کند.

در برخی موارد اگر گیرنده مدرک شناسایی نداشته باشد دو طرف می‌توانند یک پسورد مشترک تنظیم کنند و برای دریافت وجه از این کد استفاده کند.

 

دریافت پول:

گیرنده می‌تواند مبلغ واریزی را به یکی از حالت‌های زیر دریافت کند:

  • نقد
  • حساب بانکی
  • از طریق کارت‌های prepaid
  • از طریق تلفن همراه

 از فرستنده بخواهید که به روشی که برای شما راحت‌تر است پول را واریز کند.

هزینه انتقال:

هزینه انتقال بسته به محل زندگی فرستنده و گیرنده، نوع انتقال و اینکه آیا پول از طریق نمایندگی یا وب‌سایت فرستاده می‌شود متغیر است. برای انتقال‌های بین‌المللی نیز فرستنده باید علاوه بر هزینه‌های انتقال نرخ ارز را نیز پرداخت کند و این میزان بسته به زمان متغیر خواهد بود.

برای انتقال وجه از طریق وسترن یونیون و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نیک‌پی مراجعه کنید.

برچسب ها : وسترن یونیون,وسترن,حواله بانکی,پرداخت انلاین,انتقال وجه,حواله,پرداخت آنی,payment,western union,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار