سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

آزمون آمادگی GRE

آزمون آمادگی GRE

 

آزمون جامع GRE آزمون استانداری است که معیار پذیرش بسیاری از مراکز آموزشی انگلیسی‌زبان است. این آزمون در دو سطح اختصاصی و عمومی برگزار می‌شود. در بخش عمومی آزمون ریاضیات، درک واژگان و توانایی نوشتاری تحلیلی شرکت‌کنندگان محک می‌خورد و در بخش خصوصی توانایی فرد در یک زمینه تخصصی آزموده می‌شود. بیش از هزار متقاضی از 160 کشور مختلف جهان در این آزمون شرکت می‌کنند. شرکت در این آزمون هیچ محدودیت سنی و دانشی ندارد. این آزمون در دو کیفیت برگزار می‌شود: آزمون کامپیوتری و آزمون کتبی، هرچند آزمون کتبی بیشتر مخصوص مراکزی است که به کامپیوتر دسترسی ندارند. با توجه به حساسیت آزمون بهتر است قبل از شرکت در آزمون آمادگی لازم را کسب کنید. از میان ابزارهای مختلفی که می‌تواند در کسب آمادگی آزمون مؤثر باشند نرم‌افزار شبیه‌سازی آزمون بهترین گزینه است چراکه شرایط آزمون را دقیقاً برای شما شبیه‌سازی می‌کند.

امروز نیک‌پی با معرفی نرم افزار شبیه‌سازی آزمون GRE با شما است.

نرم‌افزار رایگان POWERPREP درواقع مروری جامع بر بخش‌های مختلف آزمون جامع GRE است. این نرم‌افزار همچنین شامل ابزار مرور تست و دو تست آزمایشی است که به آمادگی هرچه بیشتر شما برای روز امتحان کمک می‌کند. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا:

* با هدف آزمون آشنا شوید.
* با نوع سؤالات آشنا شوید.
* با ابزارهای آزمون کامپیوتری من‌جمله ماشین‌حساب آشنا شوید.
* نوع امتیازدهی آزمون را درک کنید.
* با زمان بندی آزمون خود را وفق دهید.
* سؤالات بخش تحلیل نوشتاری را مرور کنید.

آیا برای روبه‌رو شدن با آزمون GRE حاضرید؟

پس همین حالا

 نسخه PC را دانلود کنید.

https://www.ets.org/s/gre/powerprep/POWERPREPIIV2_2.exe

یا

نسخه MAC رو دانلود کنید.

https://www.ets.org/s/gre/powerprep/PowerPrepIIV2_2.pkg

کاربران PC به نکات زیر توجه کنید.

در این نرم‌افزار امکان افزایش زمان آزمون و یا توقف موقت آزمون در نظر گرفته‌شده است. اگر به بزرگنمایی یا انتخاب رنگ صفحه‌نمایش نیاز دارید. ابتدا نسخه PC  نرم‌افزار ZoomText را دانلود کنید. اگر از رنگ‌های صفحه‌نمایش یا نرم‌افزارهای بزرگ کننده صفحه دستگاه خود استفاده می‌کنید، احتمالاً تجربه مجازی شما باتجربه امتحان واقعی متفاوت خواهد بود. زمانی که از نرم‌افزار خاص ما استفاده می‌کنید نرم‌افزارهای بزرگ کننده صفحه دستگاه خود را خاموش‌کنید تا دچار کرش نشوید.

کاربران مک نکات زیر را در نظر بگیرند.

در این نرم‌افزار امکان افزایش زمان آزمون و یا توقف موقت آزمون در نظر گرفته‌شده است. اگر به بزرگنمایی یا انتخاب رنگ صفحه‌نمایش نیاز دارید باید از امکانات دستگاه خود استفاده کنید.

برچسب ها : آزمون gre,آزمون آمادگی gre,نرم افزار آزمون آمادگی gre,gre,جی آر یی,mac,,,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :







تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار