سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

ریپورت نمرهTOEFL iBT

ریپورت نمرهTOEFL iBT

بعد از پشت سر گذاشتن آزمون تافل گاهی لازم است نمره آزمون را به مراکز آموزشی و تجاری خاصی بفرستید یا به‌اصطلاح گزارش (ریپورت) کنید.

اگر به‌صورت آنلاین در آزمون شرکت کرده باشید تقریباً ده روز بعد از آزمون ایمیلی مبنی بر منتشر شدن نمره برای شما فرستاده می‌شود؛ و می‌توانید به مراجعه به اکانت تافل خود و انتخاب گزینه "View Scores" نمره را مشاهده کنید. برای تخمین زمان اعلام نمرات می‌توانید نگاهی به این لیست بیاندازید علاوه بر این می‌توانید نسخه PDF نمره خود را پرینت بگیرید.

ریپورت رسمی نمره:

با هزینه‌ای که برای خود آزمون پرداخت می‌کنید، می‌توانید برای 4 مرکزی که نمره تافل را می‌پذیرند و قبل از شروع امتحان انتخاب کرده‌اید، نمره خود را بفرستید.

شما می‌توانید پیش از ساعت 22 (معیار ساعت رسمی محل آزمون است.) روز قبل از آزمون مراکز مورد نظر خود را حذف یا اضافه کنید. به ازای هر درخواستی که بعد از ساعت 22 ثبت می‌شود 19 دلار هزینه در نظر گرفته‌شده است و بعد از ساعت مقرر امکان اصلاح مراکز مورد نظر وجود ندارد. دقت داشته باشید نمره‌ای که به این  مراکز ابلاغ می‌شود نمره بخش نوشتار و شنیداری را شامل نمی‌شود.

نمره رسمی آزمون تقریباً 13 روز بعد از آزمون برای مراکز درخواستی فرستاده می‌شود؛ و ETS کنترلی روی نحوه و سرعت تحویل ایمیل‌های ارسالی ندارد. برای ساکنین ایالات‌متحده نمره تقریباً 7-10 روز بعد از ارسال ایمیل‌ها به دست مراکز مذکور می‌رسد و برای دیگر مراکز این فرآیند 4-6 هفته طول می‌کشد.

چگونه یک مرکز را به مراکز پذیرش خود اضافه کنیم؟

هنگام ثبت‌نام آزمون تافل شما می‌توانید بسته پریمیوم تافل را خریداری کنید، این بسته شامل آزمون‌های آماده‌سازی برای آزمون تافل، 5 ریپورت رایگان نمره و 35 درصد تخفیف آزمون بعدی تافل است. هزینه این بسته تنها 141 دلار است. البته بسته‌های دیگری نیز موجود هستند که بسته به نیاز خود می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید.

فرستادن نمره:

به سه روش می‌توانید درخواست ریپورت نمره خود را ثبت کنید:

آنلاین:

برای انتخاب مراکز مورد نظر وارد اکانت خود شوید، گزینه "Register for a Test/Order Score Reports" را انتخاب کنید. تاریخ آزمون را وارد کنید و روی گزینه "Continue" کلیک کنید، حال مرکز مورد نظر را انتخاب کنید و طبق دستورالعمل‌های داده‌شده عمل کنید.

به مدت دو سال بعد از آزمون می‌توانید نمره خود را به مراکز دلخواه بفرستید. بعد از پایان دوره دو ساله نمره تافل شما در دسترس نخواهد بود. در طول این مدت، فارغ از مراکزی که پیش از آزمون انتخاب کرده‌اید می‌توانید نمره خود را به هر مرکزی که دوست دارید بفرستید. هزینه ریپورت نمره به ازای هر مرکز جدید 19 دلار خواهد بود.

برای تغییر مراکز انتخابی وارد اکانت خود شوید. گزینه View Order(s)» » را انتخاب کنید بعد از انتخاب زمان آزمون برای باقی مراحل از دستورالعمل‌ها پیروی کنید.

برای پرداخت هزینه‌ها می‌توانید از کارت‌های اعتباری (ویزا کارت و مستر کارت) یا پی پال استفاده کنید. برای تهیه ویزا کارت، مستر کارت و اکانت فعال پی پال می‌توانید از نیک‌پی کمک بگیرید.

علاوه بر روش گفته‌شده می‌توانید درخواست خود را از طریق دورنگار یا پست نیز ثبت کنید:

دورنگار (فکس):

ابتدا فرم درخواست ریپورت نمره  را پر کنید و این فرم را به همراه کد ثبت‌نام و اطلاعات حساب به این شماره  1-610-290-8972 دورنگار کنید.

نکته:

اگر یک درخواست را دو بار دورنگار کردید، حتماً روی درخواست‌های مشابه بعدی عبارت "DUPLICATE" را با فونت درشت درج کنید تا هزینه اضافی از حساب شما کسر نگردد.

ثبت درخواست از طریق پست:

فرم در خواست ریپورت نمره را پرینت گرفته و پر نمایید ؛ به همراه رسید پرداخت خود به آدرس زیر پست کنید.

ETS-TOEFL iBT
P.O. Box 6153
Princeton, NJ 08541-6153 USA

نکته:

در مورد درخواست‌هایی که به‌ صورت آنلاین ثبت‌شده‌اند نمره 3-5 روز کاری بعد از ثبت درخواست به مراکز موردنظر فرستاده می‌شوند؛ و برای درخواست‌هایی که از طریق دورنگار و پست ثبت‌شده باشند این پروسه 10 روز به طول خواهد انجامید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نیک‌پی در تماس باشید.

برچسب ها : toefl,ibt,report,score,ets,نیک پی,تافل,ارسال نمره,ویزا کارت,مسترکارت,پی پال,پی پل,pay pal,visa,visa card,master card,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار