سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

گیفت کارت بهترین هدیه سال نو

گیفت کارت بهترین هدیه سال نو

با توجه به گوناگونی سلایق و علایق کارت هدیه آسان‌ترین و شاید بهترین هدیه است. البته بهتر است در انتخاب کارت هدیه دقت کنید و انتخاب‌هایی متناسب با روحیه فرد به او هدیه کنید.

1. کارت هدیه مخصوص فروشگاه‌های چندرسانه‌ای

با استفاده از این کارت‌ها فرد می‌تواند در میان انبوهی از فیلم، موسیقی، بازی، کتاب و شو‌های تلویزیونی نیاز خود را جست‌وجو کند. اپل و گوگل فروشگاه محبوب و آنلاین هستند که امکان تهیه کارت‌ها و کدهای هدیه را برای کاربران فراهم آورده‌اند.

کارت هدیه ایتونز

برای راحتی شما کارت‌های هدیه اپل در 50 بسته و باقیمت‌های 10،15، 25 و 50 دلاری عرضه می‌شوند و با خرید کارت‌های هدیه تا سقف 500 دلار می‌توانید از بین کدهای هدیه باقیمت بیش از 5 دلار دست به انتخاب بزنید. کدهای هدیه در واقع همتای دیجیتالی کارت‌های هدیه هستند که می‌توانید آن‌ها را به‌دلخواه خود خصوصی‌سازی کنید و برای فرد مورد نظرتان ایمیل کنید.

با استفاده از این کارت‌های هدیه می‌توانید از فروشگاه‌های iTunes، App، Mac App و iBooks خرید کنید بدون اینکه به کارت اعتباری نیازی داشته باشید.

گیفت کارت اپل

با خرید این گیفت کارت می‌توانید از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های اپل دستگاه‌های سخت‌افزاری و اکسسوری‌های اپل را خریداری کنید.

گوگل پلی

علاوه بر کارت هدیه اپل کارت هدیه گوگل پلی نیز گزینه خوبی است، این کارت نیز کارایی درست شبیه ایتونز کارت دارد.

به‌علاوه با خرید اشتراک موزیک می‌توانید به مدت دلخواه از میلیون‌ها موزیک به‌روز و در دسترس بهره‌مند شوید اشتراک موزیک را از هر دو فروشگاه می‌توانید تهیه کنید.

2. گیفت کارت فروشگاه‌های آنلاین

 

با خرید کارت‌های هدیه فروشگاه‌هایی نظیر آمازون و وال مارت دست شما برای خرید بازتر خواهد بود. برای خرید کارت‌های هدیه وال مارت و آمازون لازم نیست هزینه خاصی پرداخت کنید و می‌توانید این کارت‌ها را به‌صورت آنلاین نیز تهیه کنید.

جدای از ویژگی‌های عمومی کارت‌های هدیه، گیفت کارت‌های این دو فروشگاه ویژگی‌های خاص خود را دارند. کارت‌های هدیه وال مارت را تا سقف 1000 دلار می‌توانید شارژ کنید به‌علاوه اگر لازم باشد می‌توانید از چندین کارت‌ هدیه برای خرید یک ایتم استفاده کنید. کارت‌های آمازون را تا سقف 2000 دلار می‌توانید شارژ کنید، به‌علاوه می‌توانید زمان خاصی را برای ایمیل یا فرستادن کارت تنظیم کنید تا کارت در زمان موردنظر به دست مخاطب برسد. در صورت اتمام اعتبار می‌توانید کارت هدیه وال مارت و آمازون خود را شارژ کنید.

3. کارت هدیه‌ بانکی

 

اگر می‌خواهید حداکثر اختیار را به دیگران هدیه کنید، کارت‌های هدیه بانکی بهترین گزینه هستند این کارت‌ها در سراسر شبکه تجارت جهانی پذیرفته و قابل‌استفاده هستند. کارت‌های هدیه بانکی بسیار به کارت‌های نقدی شبیه هستند با این تفاوت که امکان دریافت پول نقد و شارژ دوباره برای آن‌ها وجود ندارد.

به نظر می‌رسد استفاده از این کارت‌ها کارمزد داشته باشد اگر کارت‌های هدیه ویزا و مستر کارت خود را از بانک و مؤسسات اعتباری تهیه کنید کارمزدی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد. اما برای تعویض یا غیرفعال کردن کارت هزینه‌ای از شخص دریافت می‌شود. اگر هنگام خرید کارت‌ها چه به‌صورت آنلاین چه از کارگزار هزینه 3 تا 7 دلاری را پرداخت کنید صاحب کارت هزینه‌ای بابت خرید، تعویض یا غیرفعال کردن کارت پرداخت نخواهد کرد.

کارت‌های هدیه American Express دیگر رقیب ویزا و مستر کارت را می‌توانید به‌صورت آنلاین تهیه کنید. با استفاده از کارت‌های هدیه بانکی می‌توانید از تمامی فروشگاه‌هایی که قبل‌تر در این مقاله به آن‌ها اشاره شد خرید کنید.

اگر می‌خواهید هدیه نامحدود و مطلوب برای دوست یا همکار خود تهیه کنید کارت‌های هدیه گزینه‌های خوبی هستند. برای تهیه هریک از این کارت‌ها می‌توانید به نیک‌پی مراجعه کنید.

برچسب ها : gift card,gift,new year,amazon,apple,american express,itunes,google play,گوگل پلی,کارت هدیه,گیفت کارت,آیتینیوز,نیک پی,مسترکارت,ویزا کارت,visa card,master card,

  • نوشته شده توسط : مدیریت سایت
  • شنبه 6 آذر 1395
  • دیدگاه : 0
دیدگاه شما
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار