سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

ثبت نام تافل iBT

توضیحات برای ثبت نام تافل iBT

قابل توجه دانش‌پژوهان عزیز؛ 

نیک‌پی در راستای ارئه‌ی خدمات ویژه به دانش‌پژوهان گرامی، کارمزد خدمات پرداخت خود را در امور دانشگاهی (پرداخت‌های تافل، آیلتس، GRE و اپلیکیشن فی) به 5% کاهش داده است. 

آزمون تافل در کنار آزمون آیلتس معتبرترین مدرک زبان انگلیسی است که در همه دانشگاههای بین المللی که شرط وروذ به آن تسلط به زبان انگلیسی است، مورد پذیرش است. در داخل ایران نیز دانشجویان دکترا یا هر کس که به نوعی به دنبال اثبات توانایی خود در زبان انگلیسی است به این آزمون نیاز دارد.

لیست مراکز برگزاری آزمون تافل  در ایران و وقت­های خالی آن‌ها را می­توانید از اینجا ببینید. هزینه ثبت نام در آزمون ۲۱۰ دلار است که با استفاده از محاسبه ­گر پایین صفحه می‌توانید معادل ریالی آن را حساب نمایید. با پرداخت این هزینه شما علاوه بر ثبت­ نام در آزمون تافل می‌توانید نام و کد ۴ دانشگاه را به ETS اعلام کنید تا نمره آزمون شما را به آن دانشگاه‌ها مستقیم گزارش نماید. برای پرداخت هزینه آزمون تافل از طریق نیک پی شما می بایست یک اکانت در سایت ETS داشته باشید.  همچنین این نکته را در ذهن داشته باشید که تا ۴ روز قبل از آزمون  تافل می توانید زمان و مکان آزمون را جابه‌جا کنید. البته این کار ۶۰ دلار هزینه دارد.

 

نحوه پرداخت برای ثبت نام تافل iBT

شما به دو طریق می توانید هزینه ثبت نام آزمون تافل را از طریق نیک پی پرداخت نمایید:

1. تکمیل فرم پایین گزینه دومی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. همکاران ما از ساعت ۸ تا ۲۲ سفارش شما را حداکثر ظرف ۲ ساعت انجام می‌دهند.

2. می‌توانید یک مسترکارت مجازی به نام خود داشته باشید و نه تنها هزینه ثبت نام آزمون تافل، که هر گونه پرداخت بین‌المللی را از طریق آن انجام دهید. این گزینه وقتی برای شما صرفه اقتصادی دارد که سوای ثبت نام در آزمون تافل پرداخت‌های بین‌المللی دیگری نیاز داشته باشید. نهایتا اینکه اگر فقط قصد ثبت نام در آزمون تافل دارید ما گزینه یک را پیشنهاد می­کنیم.

آرزوی موفقیتتان در آزمون پیشرو را داریم.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت هزینه ثبت نام آزمون تافل :

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت تافل
  2. شهر، تاریخ و مرکز (center) آزمون
  3. شماره ملی یا گذرنامه
  4. ملیت

فرم ثبت سفارش برای ثبت نام تافل iBT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار