سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

ثبت نام آزمون GRE General

توضیحات برای ثبت نام آزمون GRE General

قابل توجه دانش‌پژوهان عزیز؛ 

نیک‌پی در راستای ارئه‌ی خدمات ویژه به دانش‌پژوهان گرامی، کارمزد خدمات پرداخت خود را در امور دانشگاهی (پرداخت‌های تافل، آیلتس، GRE و اپلیکیشن فی) به 5% کاهش داده است. 

شرکت در آزمون(Graduate Record Examination) GRE  و کسب نمره مورد نیاز، برای پذیرش مقاطع بعد از کارشناسی در دانشگاه­های آمریکا ضروریست. برخی دانشگاه های غیرآمریکایی نیز برای پذیرش نمره جی آر ای را برای داوطلبین لازم می­دانند. این آزمون در سه بخش دایره لغات، نگارش و ریاضی برگزار می‌شود.

هزینه ثبت نام در آزمون جی آر ای ۲۰۵ دلار است که می‌توانید آن را از طریق نیک­ پی پرداخت نمایید. بخاطر داشته باشید می‌توانید زمان و مکان آزمون را بعد از ثبت نام هم تعویض کنید اما ۵۰ دلار باید به ETS  بپردازید. دقت کنید که نمره جی آر ای شما حداقل ۱۵ روز بعد از آزمون به دانشگاه­های ایالات متحده می‌رسد. 

امیدواریم در این آزمون نسبتا دشوار نمره خوبی کسب نمایید و شانس پذیرش خود در بهترین دانشگاه ­های ایالات متحده آمریکا افزایش دهید.

 

نحوه پرداخت برای ثبت نام آزمون GRE General

شما به دو طریق می‌توانید ثبت نام در آزمون جی آر ای را از طریق نیک­پی انجام دهید:

1. تکمیل فرم پایین و ارسال آن برای همکاران ما، گزینه دومی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. همکاران ما سفارشاتی که تا ساعت ۲۲ ثبت گردد را حداکثر ظرف دو ساعت انجام می‌دهند.

2. می توانید یک ویزا کارت گیفت به نام خود داشته باشید و نه تنها هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای که هر گونه پرداخت بین‌المللی را از طریق آن انجام دهید. این گزینه وقتی برای شما صرفه اقتصادی دارد که سوای هزینه ثبت نام در آزمون جی آر ای، پرداخت‌های بین‌المللی دیگری نیاز داشته باشید. نهایتا اینکه اگر فقط قصد ثبت نام در آزمون جی آر ای دارید ما گزینه یک را پیشنهاد می­کنیم.

 

اطلاعات موردنیاز برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای – ۲۰۵ دلار

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت لینک 
  2. نوع آزمون (general)
  3. کشور، شهر، تاریخ و مرکز (center) آزمون ثبت نام آزمون GRE
  4. وضعیت تحصیلی
  5. رشته و گرایش تحصیلی
  6. چهار دانشگاه برای ریپورت رایگان (کد و نام دانشگاه و کد دانشکده در صورت لزوم) برای آزمون کاغذی ثبت نام آزمون GRE

فرم ثبت سفارش برای ثبت نام آزمون GRE General

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار