سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee)

توضیحات برای تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee)

چنانچه متقاضی یکی از ویزاهای غیرمهاجرتی ایالات متحده آمریکا هستید، می بایست جهت اخذ وقت سفارت مبلغ 160 دلار پرداخت نمایید. ویزاهای مشمول این هزینه عبارتند از دریافت ویزای غیر مهاجرتی کشور آمریکا همانند ویزا های نوع F1/F2 ،J1/J2 ،B1/B2 و غیره هستند. اگر متقاضی یکی از انواع ویزاهای گفته شده در بالا هستید، می بایست در ابتدا یک اکانت در سفارتخانه مد نظر خود باز کنید. معمولا هموطنان ما به یکی از سه سفارت آمریکا در ایروان، دبی یا آنکارا مراجعه می کنند. 

در نظر داشته باشید که شما می بایست ابتدا فرم DS160  را تکمیل نموده باشید و سپس در اکانت خود مراحل تعیین وقت را طی کنید و در مرحله آخر پرداخت خود را از طریق نیک پی انجام دهید. 

به امید سفری خوش به ایالات متحده آمریکا برای شما.

 

نحوه پرداخت برای تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee)

شما می توانید از یکی از سه روش زیر برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت استفاده کنید:

1. از طریق اتونیک پی می توانید وارد اکانت خود در سفارتخانه موردنظر شوید و پس از پر کردن فرمهای لازم مبلغ مورد نظر را از طریق کارت شتاب خود انجام دهید. این روش آنی و برخط است و بلافاصله شما رسید پرداخت را از طرف سفارت آمریکا دریافت می کنید. 

2. فرم زیر را پر نمایید و همکاران ما از ساعت 8 تا 21 ظرف دو ساعت سفارش شما را انجام خواهند داد.

3. می توانید یک ویزا کارت گیفت از نیک پی خریداری نمایید و نه تنها هزینه تعیین وقت سفارش، که هر خرید آنلاین بین المللی را خود مستقیما انجام دهید. در هنگام سفر نیز این ویزا کارت می تواند جایگزین حمل ارز نقد باشد که روشی بسیار پر خطر است.

 

فرم ثبت سفارش برای تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee)

 
 
 
 
 
 
 
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار