سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

صدور ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی با نام

توضیحات برای صدور ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی با نام

تا اطلاع ثانوی صدور ویزا کارت و مستر کارت مغان بانک آذربایجان صورت نمی‌پذیرد.

ویزا کارت‌ها و مستر کارت‌های فیزیکی با نام ارائه شده توسط نیک‌پی را در اینجا می‌توانید ثبت نام کنید. این کارت‌ها به دفعات نامحدود قابل شارژ بوده، و قابلیت استفاده در تمامی کشورهای دنیا (به جز ارمنستان) را دارا می‌باشند. با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت فیزیکی با نام نیک‌پی می‌توانید هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خرید کنید و هم به صورت حضوری در فروشگاه‌های حقیقی متصل به شبکه‌ی ویزا و مستر، از امکانات خودپرداز آن‌ها استفاده کنید. امکان گرفتن پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) یکی دیگر از مزایای کارت‌های ویزا و مستر فیزیکی با نام است.

هزینه صدور این کارت‌ها در جدول ذیل نمایش داده شده است.

Master & Visa Costs

 

 

 

 

 

 

 

جهت اطلاع بیشتر در خصوص کارت‌های ویزا و مستر فیزیکی با نام به اینجا مراجعه فرمایید.

 

 

نحوه پرداخت برای صدور ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی با نام

جهت ثبت نام ویزاکارت یا مسترکارت فیزیکی با نام، فرم زیر را به طور کامل تکمیل نمایید. همکاران ما در اولین فرصت ثبت‌نام شما را نهایی کرده و با شما تماس می‌گیرند. فرآیند صدور این کارت‌ها حدودا دو الی سه هفته زمان می‌برد. 

قوانین و مقررات نیک‌پی در افتتاح حساب‌های بین‌المللی

نیک‌پی تنها نماینده‌ی مشتری در افتتاح حساب بانکی در مغان بانک آذربایجان بوده و هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص مسائل مربوط به نحوه‌ی استفاده‌ی مشتری از حساب یا کارت‌های متصل به آن شامل دریافت‌ها یا پرداخت‌های مخالف قوانین بانک، داخلی یا بین‌المللی ندارد. مشتری در قبال قوانین مغان بانک مسئول بوده و هیچ تعهدی در این زمینه متوجه نیک‌پی نیست. نیک‌پی تنها متعهد می‌شود حساب بانکی با مشخصات مورد درخواست مشتری را به نام مشتری در مغان بانک آذربایجان افتتاح نموده و تمامی اطلاعات مربوط حساب و کارت متصل به حساب را به صورت کاملا محرمانه به دست مشتری برساند. همچنین در صورت شارژ حساب توسط نیک‌پی، نیک‌پی مسئولیت دارد مبلغ مورد درخواست مشتری را تمام و کمال و در زمان تعهد شده به حساب مشتری بنشاند.

همچنین نیک‌پی در خصوص قوانین داخلی کشور آذربایجان در حوزه‌ی مالیات تعهدی ندارد. مشتری موظف است به عنوان یکی از مشتریان مغان بانک آذربایجان از این قوانین مطلع شود. نیک‌پی این قوانین را از طریق سایت اطلاع‌رسانی می‌کند. لیست آخرین نسخه‌ی پرداخت‌های شامل مالیات کشور آذربایجان در اینجا قابل مشاهده است.

فرم ثبت سفارش برای صدور ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی با نام

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار