سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

ثبت نام آزمون آیلتس

توضیحات برای ثبت نام آزمون آیلتس

قابل توجه دانش‌پژوهان عزیز؛ 

نیک‌پی در راستای ارئه‌ی خدمات ویژه به دانش‌پژوهان گرامی، کارمزد خدمات پرداخت خود را در امور دانشگاهی (پرداخت‌های تافل، آیلتس، GRE و اپلیکیشن فی) به 5% کاهش داده است. 

آزمون (IELTS International English Language System) در دو نوع Academic و General training برگزار می‌شود و داوطلبان باید براساس شروط مقرر شده توسط موسسه یا دانشگاه پذیرش کننده، یکی از این دو نوع آزمون را بنا به نیاز خود انتخاب نمایند. آزمون آیلتس آکادمیک برای ارزیابی توانایی و آمادگی زبان داوطلب برای ادامه تحصیل و آموزش در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌باشد و کسب نمره مورد نظر موسسه یا دانشگاه پذیرش کننده، برای داوطلب الزامی است. آزمون آیلتس جنرال برای داوطلبانی که به منظور تکمیل تحصیلات تکمیلی متوسطه، به عهده گرفتن شغل، کار آفرینی و تجارت و یا مهاجرت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، مناسب می‌باشد و کسب نمره مورد نظر در این آزمون برای داوطلب الزامی است.
 برای ثبت نام آزمون آیلتس به صورت آنلاین این مراحل را طی نمایید:
۱.بررسی کنید که در چه نوع آزمون آیلتس (آکادمیک یا جنرال) باید شرکت کنید.؛
۲.مرکز آزمون (سنتر) خود را مشخص نمایید؛
۳.با ورود به سایت اطلاعات مراکز آزمون، اطلاعات لازم برای ثبت نام در وب سایت مرکز مورد نظر را به دست آورده و کلیه مراحل ثبت نام تا مرحله پرداخت آنلاین را طی نمایید.

نحوه پرداخت برای ثبت نام آزمون آیلتس

شما به دو نحو می‌توانید هزینه ثبت نام آزمون آیلتس را از طریق نیک‌پی انجام دهید:

  1. تکمیل فرم پایین و ارسال آن برای همکاران ما، گزینه دومی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. همکاران ما سفارشاتی که تا ساعت ۲۲ ثبت گردد را حداکثر ظرف دو ساعت انجام می‌دهند.
  2. می توانید یک ویزا کارت گیفت به نام خود داشته باشید و نه تنها هزینه ثبت نام آزمون آیلتس که هر گونه پرداخت ارزی را از طریق آن انجام دهید. این گزینه وقتی برای شما صرفه اقتصادی دارد که سوای هزینه ثبت نام آیلتس، پرداخت های بین‌المللی دیگری نیاز داشته باشید. نهایتا اینکه اگر فقط قصد ثبت نام آزمون آیلتس را دارید ما گزینه یک را پیشنهاد می­کنیم.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس IELTS

  1. لینک سایت مورد نظر برای انجام ثبت نام
  2. نام کاربری و کلمه عبور (در صورت نیاز)
  3. نوع آزمون (آکادمیک یا جنرال)
  4. تاریخ و سنتر آزمون
  5. اسکن کپی گذرنامه
  6. اسکن عکس در اندازه گذرنامه
  7. طی کردن کلیه مراحل ثبت نام تا مرحله پرداخت و تهیه اسکرین شات (screen shot) از تمام صفحات

فرم ثبت سفارش برای ثبت نام آزمون آیلتس

 
 
قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار