سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

رزرو هتل های خارجی

توضیحات برای رزرو هتل های خارجی

برای سفر های خارجی که نیاز به رزرو هتل دارید، می توانید از طریق وب‌سایت‌های متنوعی که در این زمینه وجود دارد خود دست به انتخاب بزنید و هتل مدنظرتان را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود هم هتل محل اقامتتان را با شناخت بهتری انتخاب کنید و لزوما تابع انتخاب کارمندان آژانس‌ها نباشید و هم از تخفیف‌های ویژه اینگونه سایت‌ها (مانند همه مردم دنیا!) بهره‌مند شوید. نهایتا اگر مایل به استفاده از سرویس‌هایی مانند کوچ سرفینگ یا Airbnb هستید می‌توانید از طریق خدماتی که در نیک‌پی ارائه می‌شود، پرداخت‌های خود را انجام دهید.

رزرو هتل‌های خارجی به دو روش انجام می‌شود:

روش اول : در این روش سایت‌ها هزینه هتل را از شما دریافت نمی‌کنند. تنها اطلاعات یک کارت اعتباری بین‌المللی را از شما می‌گیرند و اتاق موردنظر را برای شما رزرو می کنند. اگر سفارتخانه‌ای از شما مدرکی دال بر رزرو هتل می‌خواهد این روش برای شما بهترین و کم‌هزینه‌ترین است. البته توجه داشته باشید که نیک‌پی در این روش مبلغی را پرداخت نمی‌کند و چنانچه هتل بخواهد هزینه‌ای را از کارت ثبت شده دریافت کند، تراکنش از جانب ما لغو خواهد شد. هزینه ارائه این خدمت در نیک‌پی 10 دلار  است که می‌توانید از طریق فرم ذیل سفارش خود را بگذارید (در توضیحات درج نمایید که رزرو قطعی نیست). نمونه‌ای از سایت‌های این گروه به شرح ذیل است:

https://www.booking.com/
http://www.asiarooms.com/
www.laterooms.com
http://www.venere.com/

روش دوم : روش دوم مربوط به سایت‌هایی است که کل هزینه رزرواسیون و یا درصدی از آن را دریافت می‌کنند و درنتیجه فرآیند رزرواسیون کامل می‌شود. این سایت‌ها در اکثر موارد تخفیف‌های بسیار قابل توجهی را ارائه می‌کنند. هزینه دریافتی نیک‌پی برای این نوع رزرواسیون بر اساس محاسبه‌گر سایت (انتخاب ارز مورد نظر در ماشین‌حساب پایین سایت) و پرداخت توسط نیک‌پی و بدون هیچ گونه هزینه اضافی است. نمونه‌ای از سایت‌های این دسته به شرح ذیل است:

http://www.hotels.com/

http://www.lastminute.com/

http://www.accorhotels.com/gb/usa/index.shtml

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و آشنایی با رزرو هتل‌های خارجی می‌توانید به مطالب زیر مراجعه نمایید:

نحوه پرداخت برای رزرو هتل های خارجی

برای پرداخت هزینه رزرو هتل‌های خارجی می‌­توانید از دو روش زیر اقدام نمایید:

1. فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما از ساعت 8 تا 21 ظرف دو ساعت سفارش شما را انجام دهند.

2. می توانید یک ویزا کارت از نیک­‌پی خریداری نمایید و نه تنها هزینه رزرو هتل که هر خرید آنلاین بین‌المللی را، خود مستقیما انجام دهید. در هنگام سفر نیز این ویزا کارت می‌تواند جایگزین حمل ارز نقد باشد که روشی بسیار پر خطر است.

فرم ثبت سفارش برای رزرو هتل های خارجی

 
 
نام انگلیسی نام خانوادگی انگلیسی جنسیت تاریخ تولد میلادی (روز/ماه/سال) رده سنی
مشخصات مسافر اول :
مشخصات مسافر دوم :
مشخصات مسافر سوم :
مشخصات مسافر چهارم :
مشخصات مسافر پنجم :
مشخصات مسافر ششم :
مشخصات مسافر هفتم :
مشخصات مسافر هشتم :
مشخصات مسافر نهم :

قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار