سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390

مسئولیت اجتماعی - کتاب پرنده

مسئولیت اجتماعی - کتاب پرنده

رشد یک کشور منوط به رشد تک‌تک افراد جامعه آن است. و در این میان، توسعه‌ی فرهنگ و آموزش و دانش مهمترین نقش را در توسعه کلان کشور ایفا میکند. توسعه فرهنگ، نیازمند آموزش مناسب و ترویج و تشویق در سطح جامعه است. مثلاً در خصوص کتابخوانی- به عنوان شاخصی با اهمیت از رشد فرهنگی-یک سوی حلقه توسعه فرهنگی، دسترسی مناسب و ارزان به کتاب و سوی دیگر آن، ایجاد انگیزه برای کتابخوانی است. 
در این میان، مناطق محروم، روستایی و کمتر توسعه یافته، نیاز بیشتری به توسعه فرهنگی دارند. مردمان این مناطق اگرچه از حق حیات معنوی یکسانی با شهروندان کلان‌شهرها برخوردارند، یا از نگاه دموکراسی‌خواهی، از حق رای مشترکی با شهروندان شهرهای بزرگ برخوردارند، با این حال از سویی کمتر مورد توجه، تشویق و تربیت فرهنگی قرارگرفته‌اند و از سوی دیگر خودِ آنها نیز دسترسی کمتری به امکانات فرهنگی داشته‌اند.  
از این رو، مؤسسه‌ی فرهنگی هنری چند منظوره چهل تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پروژه «کتاب پرنده» در کنار عزیزانی که با راه‌اندازی مؤسسات خیریه‌ به دنبال رفع برخی از مشکلات معیشتی و زندگی مردم هستند، را طرح ریزی کرده و به مرحله اجرا در آورده است تا در حد توان خود در مسیر توسعه و رشد فرهنگیِ این مناطق گام بردارد. 
پروژه کتاب پرنده سه هدف کلی دنبال می‌کند: 
1- ارائه خدمات فرهنگی به مناطق محروم و در حال توسعه با ارسال کتاب‌ و برپایی مراکز کارآفرینی فرهنگی. 
2- حفظ محیط زیست از رهگذر بازیافت کتاب‌ها و اسناد کاغذی بلااستفاده 
3- کمک به خلوتی زندگی شهری با جمع آوری کتاب‌های بلااستفاده 
 
این مؤسسه یک نهاد مردمی و خصوصی است و قطعاً بدون همراهی و همیاری علاقمندان به رشد و شکوفایی کشور، توان عملی کردن اهداف خود را نخواهد داشت. امید است تا با یاری شما، هر کتاب چراغی باشد برای روشن کردن فردای سرزمینمان. با ثبت نام در پایگاه کتاب پرنده، با شما در تماس خواهیم بود. منتظر حضور گرم شما هستیم: «کتاب پرنده» پروژه‌ای است که کمک می‌کند کتاب‌های خوانده شده از قفسه‌ها پرواز کنند و برسند به دست کسانی که امکان خواندن کتاب به راحتی برایشان فراهم نیست. این پروژه با شعار «بگذارید کتاب‏ها پرواز کنند» زیر نظر مؤسسه فرهنگی هنری چهل اداره می‌شود و اهداف چند منظوره‌ای را دنبال می‏کند.

نیک‌پی با همیاری شما مشتریان گرامی افتخار دارد تا در راه‌اندازی و ماندگاری کتاب پرنده سهم کوچکی داشته باشد.

قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار