سه شنبه 29 اسفند 1396
قیمت دلار پرداخت آنلاین 4850 تومان
info@nic-pay.com
02188621390
سوالات متداول

پرسش های متداول

برای بهره مندی از خدمات نیک پی شما ابتدا می بایست عضو این سایت باشید و اکانت خود را به مقدار مورد نیاز خود شارژ نمایید. سپس خدمت مد نظر خود را به ما سفارش می دهید و هزینه آن از اکانت شما کسر می گردد. برای شارژ اکانت خود باید به پروفایل خود بروید و از طریق کارت شتاب، اعلام واریز کارت به کارت یا حواله بانکی مبلغ مدنظر خود را به اکانتتان اضافه نمایید.

صدور گیفت کارتهای ویزا، عملا پس از احراز هویت مشتری توسط گروه نیک پی، در ساعات اداری نهایتا 2 ساعت به طول می انجامد. چنانچه سفارش در ساعات بین 17 تا 21 ثبت گردد سعی می شود ظرف مدت 4 ساعت نهایتا کارت صادر گردد و چنانچه پروسه صدور کارت از طرف کمپانی امارات مورد تایید قرار نگیرد تا ساعت 11 روز بعد کارت صادر می شود. در خصوص دریافت کارت چنانچه مشتری مایل باشد فقط اطلاعات کارت را دریافت کند، اطلاعات و آموزش لازم برای فعال کردن کارت بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی از طریق ایمیل برای مشتری ارسال می گردد؛ در صورتی که مشتری کارت را به صورت فیزیکی بخواهد تا قبل از ساعت 17 امکان ارسال کارت با پیک وجود دارد و برای ارسال به شهرستان هم از طریق پست پیشتاز ارسال می شود. بدیهی است برای دریافت فیزک کارت هزینه ی ارسال با مشتری است و گروه نیک پی هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه ارسال ندارد.

چنانچه قبل از انجام سفارش نسبت به اشتباه بودن اطلاعات آگاه شوید و با گروه نیک پی تماس بگیرید بدون هیچ گونه هزینه ای امکان تغییر در سفارش وجود دارد. اما اگر سفارش انجام شود، چنانچه درخواست کنسل کردن سفارش از سوی مشتری اعلام شود، در صورت قبول کنسلی از سوی سایت مورد نظر این امر امکان پذیر است. در این حالت مراحل کنسل شدن صورت می گیرد. در این مرحله چند حالت وجود دارد: اول اینکه اگر مشتری بخواهد سفارشش دوباره انجام شود ابتدا باید منتظر ماند تا مبلغ دلاری به کارت اعتباری برگردد و کارمزد سفارش کسر شده و باید مشتری کارمزد را دوباره پرداخت نماید.توجه داشته باشید مدت زمان عودت وجه توسط سایت مورد نظر مشخص نیست و از یک روز تا 6 ماه به طول می انجامد. در حالت دوم اگر مشتری درخواست کنسل کرد سفارش را بدهد پس از بازگشت مبلغ دلاری و کسر کارمزد ریال وجه پرداختی به مشتری عودت داده خواهد شد.

به طور طبیعی اگر در مراحل انجام سفارش با توجه به اطلاعاتی که توسط مشتری ثبت گردیده است، سفارش به صورت اشتباه از سوی گروه نیک پی انجام شود، گروه نیک پی یه درخواست مشتری امکان کنسل نمودن سفارش و عودت کامل وجه را دارد و چنانچه درخواست مشتری بر انجام مجدد سفارش باشد، گروه نیک پی با تقبل تمام هزینه ها، سفارش را مجددا نجام می دهد. اما اگر مشتری نسبت به سایت مورد نظر خود آشنایی نداشته باشد و در ازای پرداخت وجه ارزی در سایت مورد نظر هیچ گونه خدماتی از آن سایت دریافت نگردد، هیچ گونه مسئولیتی متوجه گروه نیک پی نیست و اقدامی در جهت انجام مجدد سفارش صورت نمی گیرد.

گروه نیک پی تمام پرداخت هایی که مربوط به خرید نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی، سایت های دوست یابی و همسر یابی، شبکه های اجتماعی، سایت های شرط بندی، سایتهای مستهجن، سایتهای که منظور خرید کالاهای غیر متعارف و ممنوع الورود است را انجام نمی دهد. طبیعی است چنانچه سفارشی ثبت گردد و در لیست موارد بالا قرار نگیرد، اگر از سوی کارشناسان گروه نیک پی پرداخت آن مغایر قوانین گروه نیک پی باشد سفارش انجام نشده و وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود.

با توجه به تراکنش های ارزی در سایتهای مختلف و داشتن اکانت های معتبر در سایتهای خارجی مانند سایتهای هواپیمایی، هتل، فروش کالا و ارائه دهنده خدمات، تخفیف هایی به اکانت های ما داده می شود که در بعضی از خرید ها و پرداخت های مشتریان اعمال میشود. طبیعی است مشتریان عزیز در این گونه تخفیف ها منتفع نیستند و مشتریان با آگاهی از این امر به ثبت سفارش در سایت گروه نیک پی می پردازند.

قیمت دلار پرداخت آنلاین : 4850 تومان

مقدار ارز مورد نظر :تومان

با 7 درصد کارمزد

افزایش اعتبار